Brenna – Błatnia – PL

INDIVIDUAL TIME TRIAL – BŁATNIA


NOTICE! Registering in office is possible only from 8:30 AM till 10:00 AM (CEST)
Due to technical cases there is not possible to register after 10 o’clock.

COVID-19

In accordance with the decisions of GIS, the Minister of Health and the Prime Minister, the Organizer introduces a limit of starting competitors to 150
Competitors are required to comply with the general applicable legal regulations regarding COVID-19


Details of Event:

Organizer:

  • Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Ustronia

Date and start time: 2021-07-24 11:00

Brifing time before start: 2021-07-24 10:45

Event Office open time: 2021-07-24 08:30

Payment table:

  • 40 PLN
  • 200 CZK
  • 9 EUR

Distance: 7 [km]



Event's Participants:

ID First Name Last Name Team

1

Sławomir

Graca

Biciclista Racing Team

2

Michał

Stachowicz

Romet Factory Team

3

Aleksandra

Spilok

GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK

4

Michał

Hofman

Bikemagedon

5

MIECZYSŁAW

ŚLIWKA

BESKIDY BIKE CLUB

6

Adam

Musioł

Sii Cycling Team

7

Radek

Krzesa

Paliwo z Roślin TREK Puchałka Sport

8

Bogusław

Kramarczyk

ROKOSZ TEAM

9

Wiesiek

Łysy

Kozy

10

Zbigniew

Domżalski

rowery.ruda.pl & Kiwi Klub MTB

11

Sylwia

Maksym

Paliwo z Roślin TREK Puchałka Sport

12

Marcin

Świerczek

13

Tomasz

Karcz

14

jaroslav

wilhelm

kolik bohumin

15

anna

kaczmarzyk

MDJ TRANSPORT KONIAKÓW

16

Mariusz

Błachut

Power of science performance lab

17

Leszek

Żabiński

18

Janusz

Lewandowski

Opony Serafinowski

19

Łukasz Mikulski

Mikulski

20

Karolina

Kozłowska

21

Zbigniew

Zwoliński

Zabierzów

22

Ryszard

Suchogórski

Kieta.pl

23

PAWEŁ

STARZYCKI

MŚ CYCLING & DIETETYKA

24

MARCIN

Adamkiewicz

SUP LIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE

25

Dawid

Ćwięczek

26

Sebastian

Chabowski

-

27

Krzysztof

Senkała

Bikemagedon

28

Michał

Macukiewicz

OKR OPOLE

29

Karolina

Macukiewicz

OKR OPOLE

30

Bartłomiej

Sobik

Odkrywcy Taurus Cycling Team

31

Ondřej

Rakus

TJ TŽ Třinec

32

Adam

Maroszek

33

Lukáš

Byrtus

TJ TŽ

34

Jan

Ryglewski

35

Paweł

Ścierski

MŚ Cycling

36

Tomasz

Brzozowski

Gomola Trans Airco

37

Rafał

Plonka

38

Roman

Bułka

R. BikeRider

39

Leszek

Nowoczek

40

cichy

vlastimil

tj tž třinec

41

Filip

Wielgos

42

Emilia

Pluta

Jas-kółka

43

Marek

Waluś

44

Petr

Vesely

TJ TŽ Třinec

45

Dawid

Jona

GK GLIWICE

46

Pavel

Bezděk

Redpoint

47

Marek

Cichy

TJ TŽ Třinec

48

Luboš

Kaluža

Bystřice

49

Maciej

Fiałkiewicz

Odkrywcy Taurus Cycling Team

50

Tomasz

Handy

ODKRYWCY TAURUS CYCLING TEAM

51

Łukasz

Nowak

OKR OPOLE

52

Paweł

Będkowski

53

Ewa

Haltof

A-team NOVO Bruntál

54

Krzysztof

GRUDZIEŃ

ODKRYWCY TAURUS CYCLING TEAM

55

Adam

Cieślar

56

Paweł

Czapla

TJ TŽ Třinec

57

łukasz

firla

Odkrywcy Taurus Cycling Team

58

Paweł

Mrózek

TJ TŽ Třinec

59

Mateusz

Wielgos

60

Sylwia

Kubala-Śliwka

Bike atelier team

61

Remigiusz

Wawak

KKS Sokół Kęty

62

Petr

Bajtek

63

Szymon

Greń

64

Wojciech

Węglorz

Klub Kolarski Żory

65

Adam

Porada

Żory

66

Marcin

Moroz

67

Michał

Szczepaniak

68

Lukasz

Marut

Biciclista Racing Team

69

Paweł

Piasecki

REMIKBIKE.PL RACING TEAM