Vendrynĕ – Velká Čantoryje – CZ

JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS NA WIELKĄ CZANTORIĘ [VI PUCHAR CZANTORII]


UWAGA! Biuro zawodów będzie rejestrować zawodników tylko w godzinach 8:30 – 10:00
Po tej godzinie nie będzie możliwości dopisania się do listy startujących.


Szczegóły zawodów

Organizator:

  • Adroit Bike
  • Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Ustronia

Data i godzina startu zawodów: 2021-08-08 11:00

Godzina odprawy: 2021-08-08 10:45

Godzina otwarcia biura zawodów: 2021-08-08 08:30

Tabela opłat:

  • 40 PLN
  • 200 CZK
  • 9 EUR

Dystans: 13 [km]



Uczestnicy zawodów:

ID Imię Nazwisko Zespół

1

Sławomir

Graca

Biciclista Racing Team

2

Michał

Stachowicz

Romet Factory Team

3

Aleksandra

Spilok

GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK

4

MIECZYSŁAW

ŚLIWKA

BESKIDY BIKE CLUB

5

Ireneusz

Ścięgaj

Spedycja PawBud&ZPAS

6

Bogusław

Kramarczyk

ROKOSZ TEAM

7

Wiesiek

Łysy

Kozy

8

Zbigniew

Domżalski

rowery.ruda.pl & Kiwi Klub MTB

9

Tomasz

Karcz

10

anna

kaczmarzyk

MDJ TRANSPORT KONIAKÓW

11

Janusz

Lewandowski

Opony Serafinowski

12

Ondřej

Rakus

TJ TŽ Třinec

13

Adam

Maroszek

14

Lukáš

Byrtus

TJ TŽ

15

cichy

vlastimil

tj tž třinec

16

Emilia

Pluta

Jas-kółka

17

Dawid

Jona

GK GLIWICE

18

Pavel

Bezděk

Redpoint

19

Adam

Cieślar

20

łukasz

firla

Odkrywcy Taurus Cycling Team

21

Marcin

Moroz

22

PAWEŁ

STARZYCKI

MŚ CYCLING & DIETETYKA

23

Michał

Macukiewicz

OKR OPOLE

24

Karolina

Macukiewicz

OKR OPOLE

25

Filip

Cienciala

GUTY

26

Jakub

Rawicki

27

Jacek

Regiewicz

28

Viera

Macášková

29

Mariusz

Błachut

Power of science performance lab

30

Andrzej

Woźnica

31

Patrycja

Woźnica

32

Paweł

Piasecki

REMIKBIKE.PL RACING TEAM

33

Leszek

Żabiński

34

Adéla

Otevřelová

35

Jakub Dajmund

Dajmund

ROMET FACTORY TEAM

36

Szymon Lazaj

Lazaj

37

Paweł

Mrózek

TJ TŽ Třinec

38

Lukasz

Marut

Biciclista Racing Team

39

Mariusz

Czyż

Biciclista Racing Team

40

Mateusz

Wielgos

41

Krzysztof

Grudzień

ODKRYWCY TAURUS CYCLING TEAM

42

Krzysztof

Marcinek

PZU Sport Team

43

Milan

Samiec

44

Rafał

Pruciak

BB Best Bike

45

Krzysztof

Andrzejewski

Northtec Bike Team

46

Paweł

Czapla

TJ TŽ Třinec

47

Stanislav

Jakes

Piňata ski and bike team

48

Ewa

Haltof

A-team NOVO Bruntál

49

Luboš

Kaluža

Bystřice

50

Filip

Gancarz

51

Sylwia

Kubala-Śliwka

Bike atelier team