Ustroń – Równica – PL

JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS NA RÓWNICĘ [XIV MISTRZOSTWA USTRONIA]


UWAGA! Biuro zawodów będzie rejestrować zawodników tylko w godzinach 8:30 – 10:00
Po tej godzinie nie będzie możliwości dopisania się do listy startujących.

COVID-19

Zgodnie decyzjami GIS, Ministra Zdrowia i Prezesa Rady Ministrów Organizator wprowadza limit startujących zawodników – 150 osób
Zawodnicy mają obowiązek stosować się do ogólnych obowiązujących regulacji prawnych dotyczących COVID-19


Szczegóły zawodów

Organizator:

  • Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Ustronia

Data i godzina startu zawodów: 2021-08-21 11:00

Godzina odprawy: 2021-08-21 10:45

Godzina otwarcia biura zawodów: 2021-08-21 08:30

Tabela opłat:

  • 40 PLN
  • 200 CZK
  • 9 EUR

Dystans: 7 [km]



Uczestnicy zawodów:

ID Imię Nazwisko Zespół

1

Sławomir

Graca

Biciclista Racing Team

2

Michał

Stachowicz

Romet Factory Team

3

Aleksandra

Spilok

GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK

4

MIECZYSŁAW

ŚLIWKA

BESKIDY BIKE CLUB

5

Adam

Musioł

Sii Cycling Team

6

Bogusław

Kramarczyk

ROKOSZ TEAM

7

Wiesiek

Łysy

Kozy

8

Zbigniew

Domżalski

rowery.ruda.pl & Kiwi Klub MTB

9

Tomasz

Karcz

10

jaroslav

wilhelm

kolik bohumin

11

anna

kaczmarzyk

MDJ TRANSPORT KONIAKÓW

12

Leszek

Żabiński

13

Janusz

Lewandowski

Opony Serafinowski

14

Łukasz Mikulski

Mikulski

15

Zbigniew

Zwoliński

Zabierzów

16

Dawid

Ćwięczek

17

Sebastian

Chabowski

-

18

Adam

Cieślar

19

Adam

Maroszek

20

Lukáš

Byrtus

TJ TŽ

21

Przemysław

Piotrowski

e-Kolarski Sklep&Serwis Rowerowy

22

Leszek

Nowoczek

23

cichy

vlastimil

tj tž třinec

24

Filip

Wielgos

25

Emilia

Pluta

Jas-kółka

26

Marek

Waluś

27

Petr

Vesely

TJ TŽ Třinec

28

Dawid

Jona

GK GLIWICE

29

Pavel

Bezděk

Redpoint

30

łukasz

firla

Odkrywcy Taurus Cycling Team

31

Grzegorz

Grzempa

Tc ORZEŁ SPYTKOWICE

32

Sylwia

Kubala-Śliwka

Bike atelier team

33

Marcin

Moroz

34

PAWEŁ

STARZYCKI

MŚ CYCLING & DIETETYKA

35

Ryszard

Suchogórski

Kieta.pl

36

Adam

Cabała

37

Michał

Macukiewicz

OKR OPOLE

38

Karolina

Macukiewicz

OKR OPOLE

39

Jakub

Rawicki

40

Viera

Macášková

41

Mariusz

Błachut

Power of science performance lab

42

Andrzej

Woźnica

43

Patrycja

Woźnica

44

Paweł

Piasecki

REMIKBIKE.PL RACING TEAM

45

Paweł

Mrózek

TJ TŽ Třinec

46

Mariusz

Czyż

Biciclista Racing Team

47

Mateusz

Wielgos

48

Jan

Ryglewski

49

Luboš

Kaluža

Bystřice

50

Filip

Gancarz

51

Karolina

Kozłowska

52

Ondřej

Rakus

TJ TŽ Třinec

53

Jacek

Regiewicz

54

Szymon

Szalbot

55

Krzysztof

Mróz

56

Maksymilian

Mróz

57

Damian

Setnik

Nowa Sofa Pub Wisła

58

Sławomir

Jurzykowski

59

Piotr

Serafinowski

Opony Serafinowski

60

Paweł

Sarkowicz

61

Rafał

Plonka

62

Paweł

Czapla

TJ TŽ Třinec

63

Marek

Cichy

TJ TŽ Třinec

64

Bartosz

Karski

65

Filip

Cienciala

GUTY

66

Piotr

Kania

67

Jakub

Mironowicz

68

Piotr

Kukla

Jas-Kółka

69

Arnold

Brożek

Bimber racing team

70

Bohumír

Czepczor

71

Ondřej

Dzik

72

Adam

Porada

Żory

73

Anna

Sadowska

Bike Atelier Team